UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, przyznam rację ! Portel nie powinien pozwolić na komentowanie takich wiadomości, to zbyt przykra sprawa żeby tu postronne osoby pisały swoje mądrości i wzajemnie skakały sobie do oczu, zgnął człowiek " ciszej nad tą trumną "