UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdyby na kursie, pokazali co sie dzieje z autem po zlapaniu pobocza albo wpadnieciuu w poslizg moze wypadkow byloby mniej. szkoda faceta. .. niech sobie spoczywa w spokoju. moze ktos z tej tragedii wyciagnie jakas nauczke.

BYŁY KUBICA

Anuluj