UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdyby na kursie, pokazali co sie dzieje z autem po zlapaniu pobocza albo wpadnieciuu w poslizg moze wypadkow byloby mniej. szkoda faceta. .. niech sobie spoczywa w spokoju. moze ktos z tej tragedii wyciagnie jakas nauczke.
BYŁY KUBICA