A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Portel podnieca sie takimi durnymi komentarzami !!!
byłam na miejscu wypadku. .. i rzeczywiście miała pecha. .tam był duży spad i bardzo duzzzzżo blota i jeśłi złapała tylko jednym kołem to rzuciło ją do rowu. .tam rzeczywiście jest wąsko i lepiej w tym miejscu autokaru nie wyprzedzać. .100 na godz - ok jak wyprzedzała to musiala rozpędzić auto. .ale nie w tym miejscu. .. zła ocena sytuacji. .. przykro bo to młodzi ludzie. .
Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla autko będzie jak nowe : )
wiadomość do "kici"-czytaj co ludzie piszą i potem gadaj -kolega "mnienie" opisał jak to było bo był na miejscu, a co do drzew to były sadzone z myślą o koniach z furmankami żeby troszkę cienia miały.
was już całkowicie poje. .. .ło ze szukacie winy w złej drodze-mitomani
Debata nad wnioskiem PiS o wyrażenie wotum nieufności dla ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka.
Sądzę, że i w tym przy(wpadku) jest coś na rzeczy. Jak wpadniesz w "rynnę" to nie masz szansy na przeżycie.
Co się stało na obwodnicy ? Wszystkie TIRy walą przez centrum miasta !
może masz racje, może stwarzam zagrożenie jeżdżąc wolno, ale prawka nie oddam! a na tym odcinku droga jest zawsze wyjątkowo śliska a na drzewach wisi wystarczająca ilość krzyży (w tym mojego kolegi), które tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest niebezpieczna. nie chce aby mój też tam zawisł. .. .jeśli ci spieszno pod ziemię. .twoja rzecz ale innym nie zabraniaj żyć!
[*] Piotrek. ; (
Ludzie zastanowcie sie ze czasami te komentrze czyta rodzina zmarlej osoby. ; ( kazdy najmazrzejszy. nikt tam ni byl winny tylko droga.
Własnie to czyta rodzina; ((