UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak sie spieszyła, ciekawe dokad?, jej pasażer juz nie dojedzie. Czasami nie warto wyprzedzać, tym bardziej na takich drogach. .. nie szkoda mi tej kobiety, może bedzie miała wyrzuty, że zabiła człowieka. Poco te głupie komentarze (że kałuże, że droga zła, że cos tam, szukanie tłumaczenia-bez sensu) najczesciej wypadki powodowane sa przez prędkosc i wg mnie to jest tego przykładem!!!
izulek1980