UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

1.Komentowanie takich artykułów powinno być zablokowane. 2.Jeśli naprawdę nie macie nic mądrego do napisania, to lepiej zamilknijcie, bo możecie kogoś skrzywdzić swą wypowiedzią. 3.Miejsce w którym doszło do wypadku jest bardzo niebezpieczne. Dwa wzniesienia między Pogrodziem a Krzyżewem to miejsca, w których niestety niejeden wypadek miał już miejsce. Między innymi ze względu na niskie pobocze (nawet 15 cm poniżej jezdni). 4.Jezdnia na trasie Elbląg - Frombork nie jest za wąska. Wąska jest wyobraźnia niektórych kierujących. 5.Drzewa nie zabijają ludzi i nie stanowią żadnego zagrożenia. Zagrożeniem jest nadmierna prędkość, niedostosowana do warunków panujących na drodze, a także brawura, brak wyobraźni i bardzo kiepski system szkolenia kierowców w naszym kraju. 6.Zwolnij, szkoda życia! Drogi to nie tory wyścigowe. Włącz myślenie. Uważaj na to co robisz i zwracaj uwagę na innych, w tym na rowerzystów, są oni pełnoprawnymi użytkownikami dróg publicznych. Zachowujcie bezpieczną odległość gdy mijacie pieszych i rowerzystów. Jeśli jedzie coś z naprzeciwka lepiej zwolnić o poczekać, niż śmignąć tuż obok prawie wadząc człowieka lusterkiem. 7.Myślenie nie boli i oszczędza wielu tragedii oraz problemów. 8.Szerokiej i spokojnej drogi.

msp