UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
1.Komentowanie takich artykułów powinno być zablokowane. 2.Jeśli naprawdę nie macie nic mądrego do napisania, to lepiej zamilknijcie, bo możecie kogoś skrzywdzić swą wypowiedzią. 3.Miejsce w którym doszło do wypadku jest bardzo niebezpieczne. Dwa wzniesienia między Pogrodziem a Krzyżewem to miejsca, w których niestety niejeden wypadek miał już miejsce. Między innymi ze względu na niskie pobocze (nawet 15 cm poniżej jezdni). 4.Jezdnia na trasie Elbląg - Frombork nie jest za wąska. Wąska jest wyobraźnia niektórych kierujących. 5.Drzewa nie zabijają ludzi i nie stanowią żadnego zagrożenia. Zagrożeniem jest nadmierna prędkość, niedostosowana do warunków panujących na drodze, a także brawura, brak wyobraźni i bardzo kiepski system szkolenia kierowców w naszym kraju. 6.Zwolnij, szkoda życia! Drogi to nie tory wyścigowe. Włącz myślenie. Uważaj na to co robisz i zwracaj uwagę na innych, w tym na rowerzystów, są oni pełnoprawnymi użytkownikami dróg publicznych. Zachowujcie bezpieczną odległość gdy mijacie pieszych i rowerzystów. Jeśli jedzie coś z naprzeciwka lepiej zwolnić o poczekać, niż śmignąć tuż obok prawie wadząc człowieka lusterkiem. 7.Myślenie nie boli i oszczędza wielu tragedii oraz problemów. 8.Szerokiej i spokojnej drogi.
msp