34
21.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ocho, czuje pismo nosem. Ludzie z UM wzięli się za wpisy na portelu. Zdradza Was podobna stylistyka, formuowanie zdań oraz podpisy. A także jeden cel pokazanie, że było GIT. Proszę o subkiektywne opinie. Chcę usłyszeć czym różniły się te Dni od poprzednich. Czym? Prosze o konkrety - przyjmuję tylko te ambitne
bez tandety proszę (2011.06.21)

info

0  
  0
Dni Elbląga bomba, koncerty bomba, atrakcje bomba. Szkoda tylko, że młodzież o 2-3 nad ranem potrafi taką wiochę robić na Grunwaldzkiej w drodze powrotnej. Wielki MINUS za zabezpieczenie imprezy "po imprezie", żadnego patrolu, ładu i składu, jednym słowem samowolka dla rozpijaczonych małolatów bez krzty kultury. Na ulicy burdel, wszędzie potłuczone szkło i noc niczym "bezsenność w Seattle".
atst (2011.06.21)

info

0  
  0
Dla mnie było to Najlepszy dzień z dni Elbląga. .Najbardziej podobał mi się występ EWY FARNY !! Mam nadzieje że za rok znów będziemy razem z nią śpiewać!!
NAJLEPSZY DZIEŃ (2011.06.21)

info

0  
  0
Pomysł, żeby zaprosić Brodkę - w dechę!!!!! :D
Brodacz (2011.06.21)

info

0  
  0
A moim zdaniem najładniej wyszło zdjęcie z napisem GRZEGORZ NOWACZYK :) hihihihi
(2011.06.21)

info

0  
  0
po to te lasery były, zeby ten napis pokazać. fajerwerkami się nie da.
(2011.06.21)

info

0  
  0
no ale Farna tez całkiem zdrowa małolata. .. żebym był te 15 lat młodszy to zgodziłbym się być jej mikrofonem:)
Jendrek Kujbansa (2011.06.21)

info

0  
  0
Moim zdaiem tegoroczni wykonawcy nie byli odpowiednio dobrani. Wszyscy prezentują muzykę daleko odbiegającą od rozrywkowej, raczej same smuty i spokojne kawałki. Repertuar mógłby być bardziej zróżnicowany, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla mnie rok temu były najlepsze dni Elbląga - prawdziwe gwiazdy - COMA i Ray Wilson. Przy Comie bawiła się świetnie młodzież i osoby doceniające dobrą muzykę a Ray Wilson - szkoda gadać. Gwiazda na skalę światową. A teraz co cóż nie było źle ale mnie na pewno nie porwali.
lalala (2011.06.21)

info

0  
  0
Zmienic miejsce i DeMono takie sobie, ale laserowe miecze bajer.
fin (2011.06.21)

info

0  
  0
Połowy tych komentarzy nie rozumiem ludzie po co się wypowiadacie skoro nie macie żadnego pojęcia o temacie?? W zeszłym roku na dniach Elbląga był prawdopodobnie najlepszy koncert w historii tego miasta, mianowicie występ Raya Wilsona i wątpię że coś takiego jeszcze kiedyś w tym mieście usłyszę. Wystarczy wspomnieć, że koncert tego artysty w gdańsku kosztował od 170 zł :) Oczywiście trzymam kciuki za organizatorów, i liczę potrafią zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej.
Kwiatuza (2011.06.21)

info

0  
  0