34
21.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Podobały mi się koncerty ale te lasery to porażka. Takie świecidełka wyświetlane są na każdym większym plenerze techno przez 3 doby non stop. ..
ktosław (2011.06.21)

info

0  
  0
żenadą było tylko zorganizowanie festynu rodzinnego w parku przy ul. Mickiewicza-masakra
(2011.06.21)

info

0  
  0
a Polacy jak zwykle narzekają. Straszna ta nasza mentalność. Jakby nie było nic to też by było źle. \nie można dogodzić, nie można, bo cokolwiek by nie było to i tak będzie źle.
h-k (2011.06.21)

info

0  
  0
Lasery były może i dobre ale dla tych osób przebywających w bezpośrednim sąsiedztwie Stojąc troszkę dalej nic nie było widać a muzyka jak zawsze przeciętna.
kaśka200 (2011.06.21)

info

0  
  0
Impreza jak najbardziej udana :) najlepsze Dni Elbląga jak do tej pory; ) brawo
M.M (2011.06.21)

info

0  
  0
Nie musicie płacić za to, bo płaci za to miasto, a Wy narzekacie, wolelibyście, gdyby nic nie było? Skoro chcecie jakieś gwiazdy, to sobie je sprowadźcie i zapłaćcie za nie. Dla mnie podobało się, ponieważ atmosferę nie tworzą artyści, lecz ludzie, a gdy ludzie dobrze się bawią, to atmosfera też jest wspaniała i nieważne, przy jakiej muzyce. Skoro tak bardzo Wam się nie podobało, to napiszcie do prezydenta, by nie urządzał więcej Dni Elbląga i będziecie mieć problem z głowy.
(2011.06.22)

info

0  
  0
a gdzie byli jego rodzice w tym czasie? kto szczylowi pozwolił nocą szlajać się po ulicach? jeszcze za miasto pozwolił sobie! no bezczelny gówniarz!
(2011.06.22)

info

0  
  0
do komentarza powyżej. .. chyba nas nie zrozumiałeś. Nikt nie twierdzi, że było źle. Twierdzimy tylko, że wczesniejsze Dni Elbląga tez były super. Ktoś kto piszę, ze te były najlepsze - to ja go proszę, aby mi powiedział czym się rózniły od poprzednich. Nie moja wina, że nie potrafiłeś sobie zbudować klimatu na poprzednich dniach i nie to oceniam. ps płacenia. .. musisz się doszkolić. Miasto to nie jest prywatna firma, która zarabia pieniądze. Miasto żyje z moich, Twoich i wielu innych ludzi PODATKÓW. Jako osoba płacąca podatki mam prawo wymagać, aby moje pieniądze były wydawane nie na tandetne pomysły a na coś co będzie na poziomie. Mam jednak świadomość, że różni ludzie różnie rozumieją poziom. Nalezy znaleźć kompromis. A czy ktoś nas o niego pytał. Mnie bynajmniej NIE
bez tandety (2011.06.22)

info

0  
  0
A mi się wszystko podobało, raz do roku jest taka impreza LUDZIE WAM nigdy nikt nie dogodzi!!!!! Ja tylko uważam, że za mało było ochrony i wc oraz za mało koszy. ALE IMPREZA BYŁA SUPER, sama muzyka pod lasery i koncerty się udały SUPER nareszcie coś innego!!! :-)
magdaaaaa (2011.06.22)

info

0  
  0
Nietaktem wg mnie było nazwisko Prezydenta wyświetlone laserem. No chyba, że Pan Nowaczyk zapłacił za promocję siebie z własnych środków. To były Dni Elbląga a nie Pana Nowaczyka
cozaróżnica (2011.06.23)

info

0  
  0