A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Podobały mi się koncerty ale te lasery to porażka. Takie świecidełka wyświetlane są na każdym większym plenerze techno przez 3 doby non stop. ..
żenadą było tylko zorganizowanie festynu rodzinnego w parku przy ul. Mickiewicza-masakra
a Polacy jak zwykle narzekają. Straszna ta nasza mentalność. Jakby nie było nic to też by było źle. \nie można dogodzić, nie można, bo cokolwiek by nie było to i tak będzie źle.
Lasery były może i dobre ale dla tych osób przebywających w bezpośrednim sąsiedztwie Stojąc troszkę dalej nic nie było widać a muzyka jak zawsze przeciętna.
Impreza jak najbardziej udana :) najlepsze Dni Elbląga jak do tej pory; ) brawo
Nie musicie płacić za to, bo płaci za to miasto, a Wy narzekacie, wolelibyście, gdyby nic nie było? Skoro chcecie jakieś gwiazdy, to sobie je sprowadźcie i zapłaćcie za nie. Dla mnie podobało się, ponieważ atmosferę nie tworzą artyści, lecz ludzie, a gdy ludzie dobrze się bawią, to atmosfera też jest wspaniała i nieważne, przy jakiej muzyce. Skoro tak bardzo Wam się nie podobało, to napiszcie do prezydenta, by nie urządzał więcej Dni Elbląga i będziecie mieć problem z głowy.
a gdzie byli jego rodzice w tym czasie? kto szczylowi pozwolił nocą szlajać się po ulicach? jeszcze za miasto pozwolił sobie! no bezczelny gówniarz!
do komentarza powyżej. .. chyba nas nie zrozumiałeś. Nikt nie twierdzi, że było źle. Twierdzimy tylko, że wczesniejsze Dni Elbląga tez były super. Ktoś kto piszę, ze te były najlepsze - to ja go proszę, aby mi powiedział czym się rózniły od poprzednich. Nie moja wina, że nie potrafiłeś sobie zbudować klimatu na poprzednich dniach i nie to oceniam.
ps płacenia. .. musisz się doszkolić. Miasto to nie jest prywatna firma, która zarabia pieniądze. Miasto żyje z moich, Twoich i wielu innych ludzi PODATKÓW.
Jako osoba płacąca podatki mam prawo wymagać, aby moje pieniądze były wydawane nie na tandetne pomysły a na coś co będzie na poziomie. Mam jednak świadomość, że różni ludzie różnie rozumieją poziom. Nalezy znaleźć kompromis. A czy ktoś nas o niego pytał. Mnie bynajmniej NIE
A mi się wszystko podobało, raz do roku jest taka impreza LUDZIE WAM nigdy nikt nie dogodzi!!!!! Ja tylko uważam, że za mało było ochrony i wc oraz za mało koszy. ALE IMPREZA BYŁA SUPER, sama muzyka pod lasery i koncerty się udały SUPER nareszcie coś innego!!! :-)
Nietaktem wg mnie było nazwisko Prezydenta wyświetlone laserem. No chyba, że Pan Nowaczyk zapłacił za promocję siebie z własnych środków. To były Dni Elbląga a nie Pana Nowaczyka