UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ocho, czuje pismo nosem. Ludzie z UM wzięli się za wpisy na portelu. Zdradza Was podobna stylistyka, formuowanie zdań oraz podpisy. A także jeden cel pokazanie, że było GIT. Proszę o subkiektywne opinie. Chcę usłyszeć czym różniły się te Dni od poprzednich. Czym? Prosze o konkrety - przyjmuję tylko te ambitne
bez tandety proszę