UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaiem tegoroczni wykonawcy nie byli odpowiednio dobrani. Wszyscy prezentują muzykę daleko odbiegającą od rozrywkowej, raczej same smuty i spokojne kawałki. Repertuar mógłby być bardziej zróżnicowany, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla mnie rok temu były najlepsze dni Elbląga - prawdziwe gwiazdy - COMA i Ray Wilson. Przy Comie bawiła się świetnie młodzież i osoby doceniające dobrą muzykę a Ray Wilson - szkoda gadać. Gwiazda na skalę światową. A teraz co cóż nie było źle ale mnie na pewno nie porwali.

lalala

Anuluj