UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaiem tegoroczni wykonawcy nie byli odpowiednio dobrani. Wszyscy prezentują muzykę daleko odbiegającą od rozrywkowej, raczej same smuty i spokojne kawałki. Repertuar mógłby być bardziej zróżnicowany, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla mnie rok temu były najlepsze dni Elbląga - prawdziwe gwiazdy - COMA i Ray Wilson. Przy Comie bawiła się świetnie młodzież i osoby doceniające dobrą muzykę a Ray Wilson - szkoda gadać. Gwiazda na skalę światową. A teraz co cóż nie było źle ale mnie na pewno nie porwali.

lalala