UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dni Elbląga bomba, koncerty bomba, atrakcje bomba. Szkoda tylko, że młodzież o 2-3 nad ranem potrafi taką wiochę robić na Grunwaldzkiej w drodze powrotnej. Wielki MINUS za zabezpieczenie imprezy "po imprezie", żadnego patrolu, ładu i składu, jednym słowem samowolka dla rozpijaczonych małolatów bez krzty kultury. Na ulicy burdel, wszędzie potłuczone szkło i noc niczym "bezsenność w Seattle".
atst