UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla mnie było to Najlepszy dzień z dni Elbląga. .Najbardziej podobał mi się występ EWY FARNY !! Mam nadzieje że za rok znów będziemy razem z nią śpiewać!!

NAJLEPSZY DZIEŃ

Anuluj