UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie było to Najlepszy dzień z dni Elbląga. .Najbardziej podobał mi się występ EWY FARNY !! Mam nadzieje że za rok znów będziemy razem z nią śpiewać!!
NAJLEPSZY DZIEŃ
Dla mnie było to Najlepszy dzień z dni Elbląga. .Najbardziej podobał mi się występ EWY FARNY !! Mam nadzieje że za rok znów będziemy razem z nią śpiewać!!
NAJLEPSZY DZIEŃ