UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Połowy tych komentarzy nie rozumiem ludzie po co się wypowiadacie skoro nie macie żadnego pojęcia o temacie?? W zeszłym roku na dniach Elbląga był prawdopodobnie najlepszy koncert w historii tego miasta, mianowicie występ Raya Wilsona i wątpię że coś takiego jeszcze kiedyś w tym mieście usłyszę. Wystarczy wspomnieć, że koncert tego artysty w gdańsku kosztował od 170 zł :) Oczywiście trzymam kciuki za organizatorów, i liczę potrafią zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej.
Kwiatuza