UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dni Elbląga bomba, koncerty bomba, atrakcje bomba. Szkoda tylko, że młodzież o 2-3 nad ranem potrafi taką wiochę robić na Grunwaldzkiej w drodze powrotnej. Wielki MINUS za zabezpieczenie imprezy "po imprezie", żadnego patrolu, ładu i składu, jednym słowem samowolka dla rozpijaczonych małolatów bez krzty kultury. Na ulicy burdel, wszędzie potłuczone szkło i noc niczym "bezsenność w Seattle".

atst

Anuluj