UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Połowy tych komentarzy nie rozumiem ludzie po co się wypowiadacie skoro nie macie żadnego pojęcia o temacie?? W zeszłym roku na dniach Elbląga był prawdopodobnie najlepszy koncert w historii tego miasta, mianowicie występ Raya Wilsona i wątpię że coś takiego jeszcze kiedyś w tym mieście usłyszę. Wystarczy wspomnieć, że koncert tego artysty w gdańsku kosztował od 170 zł :) Oczywiście trzymam kciuki za organizatorów, i liczę potrafią zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej.
Kwiatuza