UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ocho, czuje pismo nosem. Ludzie z UM wzięli się za wpisy na portelu. Zdradza Was podobna stylistyka, formuowanie zdań oraz podpisy. A także jeden cel pokazanie, że było GIT. Proszę o subkiektywne opinie. Chcę usłyszeć czym różniły się te Dni od poprzednich. Czym? Prosze o konkrety - przyjmuję tylko te ambitne
bez tandety proszę