Procesja Drogi Krzyżowej przeszła ulicami miasta
Wierni Kościoła katolickiego uczestniczyli dziś w procesji Drogi Krzyżowej, która przeszła ulicami miasta (fot. WS)
20 kwietnia tłum elblążan przeszedł ulicami miasta w procesji-nabożeństwie Drogi Krzyżowej. W skupieniu wierni wyruszyli z kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Robotniczej i kierowali się do Katedry św. Mikołaja, gdzie nastąpiło błogosławieństwo Relikwiami Krzyża Świętego. Zobacz fotoreportaż.