50
08.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nurzamy się wciąż w PRZESZŁOŚCI często płacząc nad tymi, którzy tak naprawdę nie są tego godni. Co z resztą już zostało opisane w komentarzach. Jedyne co z Katynia było godne politowania to to w jaki sposób Ci jeńcy zostali potraktowani, bo faktycznie bestialsko ! Ale nie róbmy z nich bohaterów, kiedy nimi nie są ! Chwała tym, którzy się nie poddali a ostatnią kulkę przeznaczyli na wroga lub dla siebie !
Obiektywny. (2011.04.09)

info

0  
  0
Prawda zawsze jest niewygodna ani Tuskowi ani Putinowi i marionetce Miedwiedwiewowi, który nie wiele ma do powiedzenia, bo to Putin *pociąga za sznurki*w Rosji. Jeszcze zobaczycie, gdy wojska ruskie wkroczą do Polski, za to, że Tuskowi się wyrwało, w zdenerwowaniu-*Rosjanie są winni*
Prorok (2011.04.09)

info

0  
  0
A czy o TYch którzy zmarli wskutek zimna, bezdomnosci i biedy w czasch Demokratycznej RP, bedzie ktos pamietał. Czy ci którzy popełniili samobójstwa z powodu eksmisji na bruk czy tez z powodu utraty pracy, o dziwnych zgonach -morderstwach nie wyjasnionych do tej pory przez odpowiednie Organa też ktoś bedzie pamietać?. WĄTPIE, Ci ludzie nie chodzili w garniturach, nie mieli układów ani kasy, nie należeli do zadnej kasty desydentów, byli szarymi obywatelami naszego Miasta. .. .. moze warto zadumać sie też nad bieżącymi problemami, a nie wracać non stop do przeszłosci. Moze zróbcie jakis skwer albo Pomnik"wielkiego Prezydenta", tylko za czyja to jest kase?
croll (2011.04.09)

info

0  
  0
Czy Polacy w ogóle wiedzą, że to polskie MSZ z Sikorskim na czele, zapraszało prezydenta Kaczyńskiego na OFICJALNE uroczystości katyńskie, które zostały uzgodnione, jak co roku, na 10 kwietnia? I że wszystko uzgodniono zanim Putin w ogóle puścił parę z gęby i zaprosił Tuska na. .. 7-go kwietnia? Zatem michnikowszczyzna i TVN jak zwykle łgali, jakoby to Lech Kaczyński "wpychał się na siłę" i obniżał rangę spotkania Tuska z Putinem. Czy Polacy w ogóle wiedzą, że prezydent Kaczyński zanim Putin wyszedł z propozycją do Tuska, wyraził zgodę, że będzie przewodniczył OFICJALNEJ WIZYCIE I OFICJALNEJ DELEGACJI, w której widział także Tuska?
MAZ (2011.04.10)

info

0  
  0
o tej zbrodni nie wolno zapomnieć. o tej zbrodni nie uczono w szkołach ani nawet nie wspominano. prawda zawsze wychodzi na światło dzienne. gdy się mówi o tym masowym ludobójstwie polskiego narodu nie wolno zapominać o wymordowanych polakach w obozach śmierci jak i w czasie drugiej wojny światowej. nie wolno zapominać o tysiącach wymordowanych polaków w bestialski sposób przez ukraińców. tragedia smoleńska tragedia polskiego narodu niech pozostanie w naszej pamięci.
MIESZKANIEC ELBLĄGA (2011.04.10)

info

0  
  0
Hero, zbrodnia katyńska to rok 1940-tak dla porządku. Jeszcze słowo do debili z pisu. W Smoleńsku nie polegli ludzie, lecz zginęli. Polec można tylko w walce.
marienburgerdamm (2011.04.10)

info

0  
  0
Nie no nie wytrzymam, teraz będzie cały tydzień, że ktoś tablice rąbnął, a może wyślemy wojsko na ruskich i porządek zrobimy. Co wy na to?
Fobos (2011.04.10)

info

0  
  0
Na Procesie Norymberskim, strona radziecka nie kwestionowała, że w Katyniu dokonano zbrodni przeciw ludzkości, chcieli tylko Rosjanie obarczyć tą zbrodnią Niemców. Nawet wzywano dowódcę wojsk niemieckich który operował wokół Smoleńska. O dziwo dowódca ten się zgłosił na proces i się wybronił. Dalej tego wątku nie kontynuowano. Widocznie aliantom było to nie na rękę. Wnioskuje, że gdyby dokonali tej zbrodni Niemcy to zakwalifikowali by ją do zbrodni ludobójstwa, a że zrobili to ludzie radzieccy, to Rosjanie dziś kwalifikują ją do zbrodni pospolitej. A może by wznowić proces Norymberski i go uczciwie dokończyć i zbrodniarzy odpowiednio nazwać i ukarać.
(2011.04.11)

info

0  
  0
Fobos, zmietli by Nas z powierzchni ziemi. Niestety. Naszą armią dowodzi minister obrony z wykształcenia - psychiatra !
Chochoł Wyspiańskiego. (2011.04.11)

info

0  
  0
do q2es Jaki zamach? Wystarczyło by aby kaczynski nie spoźnił sie na samolot i koniecznie nie musiał lądować w smoleńsku. Przy każdej nadarzającej sie okazji musił pokazywac jaki jest ważny, a że przy okazji zabił prawie setkę ludzi? No cóż dla dobra kaczyńskich żadna ofiara nie jest zbyt duża. Dzieki temu braciszek wrócił do lask narodu tak? tak. Co was wzięło na ten zamach, niby czyj? Rosjan? Nikomu bardziej nie zalezalo zeby kadencja kaczora dobiegla końca, przegrałby wybory z kretesem i znowu wróciłby handel i rozwój miejscowości przygranicznych. Idąc tropem zamachów i korzyści to jedynym który na tym zyskał był jaro i jego banda pisomaskotek i ta cala reszta wiadomej orientacji ardiowo- telewizyjnej. Nad tym się juz jednak nikt nie zastanawia. Osobiście rosjan nie lubię ale wszystko im mozna zarzucic ale nie to że sa głupi. Przeciez nie od wczoraj wiadomo, że Polacy uwielbiają robić z siebie ofiary i męczenników. Doskonale wiedzieli co się będzie działo i jak jaruś prezes nieomylny nadrobi w sondażach i może zostać kolejnym prezydentem rusofobem. Mówie to z przykrością bo nie lubię tej nacji ale na handlu z rosją mozemy tylko zyskac jako kraj:(
kasia_32 (2011.04.11)

info

0  
  0