UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nurzamy się wciąż w PRZESZŁOŚCI często płacząc nad tymi, którzy tak naprawdę nie są tego godni. Co z resztą już zostało opisane w komentarzach. Jedyne co z Katynia było godne politowania to to w jaki sposób Ci jeńcy zostali potraktowani, bo faktycznie bestialsko ! Ale nie róbmy z nich bohaterów, kiedy nimi nie są ! Chwała tym, którzy się nie poddali a ostatnią kulkę przeznaczyli na wroga lub dla siebie !
Obiektywny.