UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie no nie wytrzymam, teraz będzie cały tydzień, że ktoś tablice rąbnął, a może wyślemy wojsko na ruskich i porządek zrobimy. Co wy na to?

Fobos

Anuluj