UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie no nie wytrzymam, teraz będzie cały tydzień, że ktoś tablice rąbnął, a może wyślemy wojsko na ruskich i porządek zrobimy. Co wy na to?
Fobos
Nie no nie wytrzymam, teraz będzie cały tydzień, że ktoś tablice rąbnął, a może wyślemy wojsko na ruskich i porządek zrobimy. Co wy na to?
Fobos