UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Procesie Norymberskim, strona radziecka nie kwestionowała, że w Katyniu dokonano zbrodni przeciw ludzkości, chcieli tylko Rosjanie obarczyć tą zbrodnią Niemców. Nawet wzywano dowódcę wojsk niemieckich który operował wokół Smoleńska. O dziwo dowódca ten się zgłosił na proces i się wybronił. Dalej tego wątku nie kontynuowano. Widocznie aliantom było to nie na rękę. Wnioskuje, że gdyby dokonali tej zbrodni Niemcy to zakwalifikowali by ją do zbrodni ludobójstwa, a że zrobili to ludzie radzieccy, to Rosjanie dziś kwalifikują ją do zbrodni pospolitej. A może by wznowić proces Norymberski i go uczciwie dokończyć i zbrodniarzy odpowiednio nazwać i ukarać.


Anuluj