50
08.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
i na koniec! 24579 to ofiary zbrodni zastrzelonych. a co wiecie o 248 372 ofiarach zarąbanych, przepiłowanych, powieszonych na płocie przez upa? cisza, aż dzwoni w uszach. .. .. bo to kobiety, dzieci, starcy- nie oficerowie, urzędnicy, policjanci. .. .. z cenzusem stanowym, majątkowym. jak czują się ich rodziny, kiedy tylko mowa o ofiarach katyńskich? z narodu robi się głupców, miazgę i ciemną masę potrzebną do głosowania! czy dla euro 2012 schowano nadal pod dywan inne tragedie???? jaka przyszłość młodych ? tylko groby, pomniki, marsze z pochodniami! a gdzie żłobki, przedszkola, szkoły, praca????
KLM (2011.04.12)

info

0  
  0
Brawo KLM. Twoja wypowiedź idealnie podsumowuję tę całą dyskusję.
andres (2011.04.12)

info

0  
  0
Sklad delegacji prezydenckiej super najlepszy ten przechszta Tomczyński raz z Pisem, teraz z SLD a w delegacji z PO. Polowa tych bezradnych powinna być wycinana ze zdjęć. Pchają się wszędzie czy pasują czy nie a dziennikarze dobrze robią że pokazują tę elbląską bezradność.
(2011.04.12)

info

0  
  0
Dziadka mi tez tam zabili, ale czemu sluzby, ktore maja sluzyc Obywatelom, Polakom sluza, bandytom, kolejny raz przy kregielni. Ochroniarze, co tez te buraki ochroniaja, chyba wlasnie buraki. Bo te buraki pobili ludzi, a policja, po wezwaniu kumplowala sie z burakami, ten sam buraczany, gnojny jezyk. policja z bandytami, niestety
hwp (2011.04.12)

info

0  
  0
Prawda, Tomczyński w delegacji !To dopiero przedstawiciel wszelkich cnót. Boże widzisz i nie grzmisz. O !TAAKE Polske WALCZYLIŚMY, jakby rzekł najmądrzejszy polski elektryk z Trójmiasta.
Jaka społeczność miasta tacy j (2011.04.13)

info

0  
  0
Do Hero - Czytam Twoje wypowiedzi i nie dziwie się dlaczego spotykam tak często pustych ludzi, bez uczuć, bez kultury bez sumienia. Oni są wszędzie, jesteś tego przykładem.
amila (2011.04.13)

info

0  
  0
KLM - brawo - cała prawda !
STARYDINO (2011.04.13)

info

0  
  0
Kasia_32,- nie chciałem komentować tego cyrku, ale twoja wypowiedź jednak skłoniła mnie do tego. 1) nie głosowałem na PiS. 2) nie głosowałem na POśladkowców. 3) nie głosowałem na SLD, - w ogóle nie głosowałem. Proponuję dla ciebie i wielu innych osób co piszą na temat katastrofy smoleńskiej aby wpisali w google hasło; Marek Strassenburg-Kleciak. POczytaj, POpatrz, POoglądaj, POwiedz, co o tym sądzisz. Coś mi się zdaje że ty i wiele innych osób za bardzo ufacie POśladkowcom.
bufor (2011.04.14)

info

0  
  0
kolejny pomnik i rezultat polskiego bajzlu i działań w scenariuszu radosnej twórczości nieprzewidywalnych decyzji nie popartych właściwie niczym poza wydumaną ideą chciejstwa i zaklęć. Tysiące pomników głupoty i infantylizmu spotykamy przy drogach polskich, które jako żywo przypominają tą jakby nie było tragedię na zamówienie.
MiejscowyAborygen (2011.04.14)

info

0  
  0
więcej pomników trumien pogrzebów hołdów obchodów meczeńskich śmierci! tego mi trzeba!
szimurina (2011.04.15)

info

0  
  0