UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy o TYch którzy zmarli wskutek zimna, bezdomnosci i biedy w czasch Demokratycznej RP, bedzie ktos pamietał. Czy ci którzy popełniili samobójstwa z powodu eksmisji na bruk czy tez z powodu utraty pracy, o dziwnych zgonach -morderstwach nie wyjasnionych do tej pory przez odpowiednie Organa też ktoś bedzie pamietać?. WĄTPIE, Ci ludzie nie chodzili w garniturach, nie mieli układów ani kasy, nie należeli do zadnej kasty desydentów, byli szarymi obywatelami naszego Miasta. .. .. moze warto zadumać sie też nad bieżącymi problemami, a nie wracać non stop do przeszłosci. Moze zróbcie jakis skwer albo Pomnik"wielkiego Prezydenta", tylko za czyja to jest kase?

croll

Anuluj