UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do q2es Jaki zamach? Wystarczyło by aby kaczynski nie spoźnił sie na samolot i koniecznie nie musiał lądować w smoleńsku. Przy każdej nadarzającej sie okazji musił pokazywac jaki jest ważny, a że przy okazji zabił prawie setkę ludzi? No cóż dla dobra kaczyńskich żadna ofiara nie jest zbyt duża. Dzieki temu braciszek wrócił do lask narodu tak? tak. Co was wzięło na ten zamach, niby czyj? Rosjan? Nikomu bardziej nie zalezalo zeby kadencja kaczora dobiegla końca, przegrałby wybory z kretesem i znowu wróciłby handel i rozwój miejscowości przygranicznych. Idąc tropem zamachów i korzyści to jedynym który na tym zyskał był jaro i jego banda pisomaskotek i ta cala reszta wiadomej orientacji ardiowo- telewizyjnej. Nad tym się juz jednak nikt nie zastanawia. Osobiście rosjan nie lubię ale wszystko im mozna zarzucic ale nie to że sa głupi. Przeciez nie od wczoraj wiadomo, że Polacy uwielbiają robić z siebie ofiary i męczenników. Doskonale wiedzieli co się będzie działo i jak jaruś prezes nieomylny nadrobi w sondażach i może zostać kolejnym prezydentem rusofobem. Mówie to z przykrością bo nie lubię tej nacji ale na handlu z rosją mozemy tylko zyskac jako kraj:(

kasia_32

Anuluj