UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

o tej zbrodni nie wolno zapomnieć. o tej zbrodni nie uczono w szkołach ani nawet nie wspominano. prawda zawsze wychodzi na światło dzienne. gdy się mówi o tym masowym ludobójstwie polskiego narodu nie wolno zapominać o wymordowanych polakach w obozach śmierci jak i w czasie drugiej wojny światowej. nie wolno zapominać o tysiącach wymordowanych polaków w bestialski sposób przez ukraińców. tragedia smoleńska tragedia polskiego narodu niech pozostanie w naszej pamięci.

MIESZKANIEC ELBLĄGA