UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hero, zbrodnia katyńska to rok 1940-tak dla porządku. Jeszcze słowo do debili z pisu. W Smoleńsku nie polegli ludzie, lecz zginęli. Polec można tylko w walce.
marienburgerdamm
Hero, zbrodnia katyńska to rok 1940-tak dla porządku. Jeszcze słowo do debili z pisu. W Smoleńsku nie polegli ludzie, lecz zginęli. Polec można tylko w walce.
marienburgerdamm