UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hero, zbrodnia katyńska to rok 1940-tak dla porządku. Jeszcze słowo do debili z pisu. W Smoleńsku nie polegli ludzie, lecz zginęli. Polec można tylko w walce.

marienburgerdamm

Anuluj