A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dlaczego usuneliscie komentarz o tej pseudo wojskowej hahaha znajomosci jakies a ja to do harcerstwa dac wtedy moze menazke utrzyma a nie karabin dla kasy poszla do wojska hahaha
chłopaki z PiS-u też byli, czyli w Elblągu nie ma wojny na święta i obchody. Brawo
O Katyniu tak, ale nie o Smoleńsku!
Do Tak myślę: Lecz sie chłopczyno psychicznie lecz!Smoleńsk było minęło. Czas zapomnieć. Zycie toczy sie dalej. To było rok temu. Ile niewinnych osób ginie, jakoś nie wspomiona sie o nich. KONIEC TEGO CYRKU
Przede wszystkim 10 kwietnia 2010 roku do Katnia nie polecieli ludzie aby oddać hołd pomordowanym w kwietniu 1941 roku polskim oficerom. Oni polecieli aby świadomie lub nieświadomie dokonać duchowej rekonstrukcji utworzonej w 1611 roku katolickiej DIECEZJI SMOLEŃSKIEJ. Jakie będą owoce ich tragicznej śmierci przekonamy się niebawem. Moim zdaniem Kosciół Katolicki uzna ich za świętych meczenników (co mnie osobiście ani nie grzeje ani nie oziębia, chociaż pieniedzy i czasu wydawanych na niepotrzebne "wyjaśnianie" przyczyn katastrofy oczywiście mocno żal )
PIERWSZY WPIS. A mi się marzy, by wpisujące się tutaj moherowe towarzystwo pouczyło się wreszcie ortografii polskiej - w chwilach wolnych od marszów z pochodniami, sztucznych i nadętych spazmów nad tymi co odeszli, w maglowym debatowaniu nad tym skąd wzięła się smoleńska mgła, kto i dlaczego zignorował 10 kwietnia polską prognozę pogody, ostrzeżenia Polaków z Jak-40,etc. itp.
faktycznie to byla masakra gdyby nie bylo tego mordu bysmy mieli teraz potege a nie zlodzieje dobrali sie do wladzy i wszystko sprzedaja wstyd!!! nie bede dalej komentowal bo nikt mnie nie czyta
do pierwszego wpisu. Koles lecz sie na nogi bo na glowe juz za pozno
A nie mówiłem !?Ruskie fałszują fakty !w NOCY PODMIENIONO TABLICĘ W SMOLEŃSKU, bo ta nasza, polska tablicas, przywieżiona z Polski, miała nier wyodny napis.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rosjanie-w-tajemnicy-wymienili-tablice-upamietniajaca-ofiary-To-skandal,wid,13304101,wiadomosc.html?ticaid=1c18d
Co myślicie o tym ?