UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nurzamy się wciąż w PRZESZŁOŚCI często płacząc nad tymi, którzy tak naprawdę nie są tego godni. Co z resztą już zostało opisane w komentarzach. Jedyne co z Katynia było godne politowania to to w jaki sposób Ci jeńcy zostali potraktowani, bo faktycznie bestialsko ! Ale nie róbmy z nich bohaterów, kiedy nimi nie są ! Chwała tym, którzy się nie poddali a ostatnią kulkę przeznaczyli na wroga lub dla siebie !

Obiektywny.