UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdanie. .. .cudnie, że znów zebrało się w nas tyle pozytywnej energii i tak wiele osób zagrało dziś znów z WOŚPem!!żałujcie również kochani elblążanie, że nie dotrwaliście do gdańskich gości, ostatniego koncertu bardzo rozgrzewającego w ten zimowy wieczór i bardzo bardzo ciekawego, na którym wspaniale bawiła się garstka pozostałych mieszkańców naszego miasta!!i chociażby tylko dla tego zespołu warto było odnaleźć "ukrytą ulicę Zamkową", o ktróej informacja było powszechnie dostępna, wystarczyło tylko zadać sobie nieo trudu i ją przeczytać. .. a zanim kolejny raz posypie się gromka krytyka, warto dowiedzieć się co nieco o tym, jak ogromy nakład pracy, energii i czasu trzeba włożyć w organizację takiej imprezy i jak wiele przeszkód trzeba pokonać po drodze, a pewno czasem bardzo pomogło by zwykłe dzięki, że robicie coś dla nas i odnalezienie dobrych stron tego co się dziś zadziało!! takie zwykłe - "fajnie", że poświęcacie swój czas i wiele wiele sił, aby zadziało się z nami i dla nas! i aby Orkiestra grała jak najdłużej, a ludzie więcej jeszcze energii angażowali w tworzenie, zamiast destruktywnej, często bardzo płytkiej krytyki! ja ze swej nieco bardziej wtajemniczonej stony gratuluję organizatorom, że w takich warunkach, a jakich dane im było działać, zagrali z pełnym zaangażowaniem i dali z siebie tak wiele!! DZIĘKUJĘ!