UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

występy dobre. niestety akustyk nie miał nic do gadania. to prawda zespoły nagłośnił kiepsko ale to nie jego wina. scena powinna być rozłożona o godzinie 12 a o godzinie 14 powinny być próby które zaś odbyły się o godzinie 16:45 zresztą przed samym występem.

joł

Anuluj