UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
występy dobre. niestety akustyk nie miał nic do gadania. to prawda zespoły nagłośnił kiepsko ale to nie jego wina. scena powinna być rozłożona o godzinie 12 a o godzinie 14 powinny być próby które zaś odbyły się o godzinie 16:45 zresztą przed samym występem.
joł