UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wiocha elblag bloto bagno zero oswietlenia panie nowy prezydencie dal pan ciala jak i pana ludzie zero zabawy tylko stac na to wioche jaka jest elblag w blocie staly dwa ukryte namioty z grochowka to ma byc zabawa?co z dziecmi?ostatni raz dalem pieniazki na takie bagno jakie bylo w elblagu.