UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mi się podobało:-) byłam z synkiem i on również zachwycony. jedyny minus, pogoda, na który organizatorzy wpływu nie mieli. A może jeszcze to, że trzeba było "polować" na wolontariuszy. .. Nie mogliśmy znaleźć nikogo z puszką. na szczęście znaleźli się mili panowie z wielkim serduchem na kiju. Było super!!!

zadowolona_80

Anuluj