UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wiocha elblag bloto bagno zero oswietlenia panie nowy prezydencie dal pan ciala jak i pana ludzie zero zabawy tylko stac na to wioche jaka jest elblag w blocie staly dwa ukryte namioty z grochowka to ma byc zabawa?co z dziecmi?ostatni raz dalem pieniazki na takie bagno jakie bylo w elblagu.