UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Swiatełko było w dechę ale występy zespołów zawalił jakiś śmieszny "akustyk" od siedmiu boleści. Poza tym nie było nic słychac podczas licytacji. Kto go wpuścił przed scenę. Ludzie.
miły
Swiatełko było w dechę ale występy zespołów zawalił jakiś śmieszny "akustyk" od siedmiu boleści. Poza tym nie było nic słychac podczas licytacji. Kto go wpuścił przed scenę. Ludzie.
miły