UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Swiatełko było w dechę ale występy zespołów zawalił jakiś śmieszny "akustyk" od siedmiu boleści. Poza tym nie było nic słychac podczas licytacji. Kto go wpuścił przed scenę. Ludzie.

miły

Anuluj