UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
występy dobre. niestety akustyk nie miał nic do gadania. to prawda zespoły nagłośnił kiepsko ale to nie jego wina. scena powinna być rozłożona o godzinie 12 a o godzinie 14 powinny być próby które zaś odbyły się o godzinie 16:45 zresztą przed samym występem.
joł