UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przy wywolanej sprawie, rozdawania zasilkow za darmo, apel do nowego kierownictwa Posredniaka i MOPS - przestancie rozdawać z Waszej wygody zdrowym, zdolnym do pracy fizycznej ludziom forsy za darmo, wysilcie sie trochę i zadajcie sobie trudu, by znależć dla nich najprostsza robotę, ktorej nie brakuje zimową porą. Wielu za te 1000 pln ciezko pracuje kazdego dnia przez caly miesiac, a oni maja to za darmo.