UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie przesadzajmy kazdy kto byl dzis na swiatelku wie ze to porazka calkowita. zbiorka pieniedzy zbiorka ale jak juz cos organizujemy to robmy to dobrze. Kto to wymyslil te zmiane, na Placu Jagiellonczyka bylo o wiele lepiej, komu zalezalo na ukryciu tego w takiej dziurze. To w koncu dla kogo jest to swiatelko skoro nawet nie mozna popatrzec?Drodzy panstwo Warszawa czy Gdanskiem nigdy nie bedziemy ale jak juz cos organizujemy to robmy to z glowa. A moze robimy bo wszyscy robia i tak nalezy????? Ato wyjasnia cala sytuacje.