A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jestem z elblaga ale smieszy mnie nazywanie mieszkancow gronowa wiesniakami. jacys nierozgarnieci i niedowartosciowani tak chyba tylko moga pisac. to jest tak naprawde dzielnica elblaga i tyle. i to zamieszkala przez duzo lepiej sytuowanych ludzi niz statystyczny mieszkaniec elblaga.
Nie wiem czy na górze myślą, ale ulica Szafirowa nie nadaje sie do trakiego ruchu brak chodników brak kanalizcji, wąska droga, szkoła, sklepy, zakłady pracy jak jedzie autobus mija się z tirem trzeba uciekać do rowu, matki z wózkami uciekają po kałużach bo Kałuże takie, że nie sposób ich ominąć jeszcze gorzej zimą i trzeba chodzić jezdnią dzieci bawią sie przy ulicy teraz jest problem z wjechaniem na Szafirową CZEKAMY NA TRAGEDIE!!!!!JAK bedzie trzeba bedziemy blokować jeznie chodząc po przysłowiowych pasach całą dobe dla naszych rodzin!!!!!
Poczekajcie jeszcze trochę a inwestor(tak jak i pozostali inwestorzy) oleje nasze zacofane miasteczko i zainwestuje w innym mieście. I Elbląg z każdym kolejnym dniem, nadal będzie schodził na dno. Trzeba być ślepym aby nie zauważać że Elbląg powoli umiera. Byłem ostatnio w kilku małych 100 tysięcznych miasteczkach, i tam istnieją centra handlowe z prawdziwego zdarzenia i buduje się nowoczesne galerie handlowe. A my co mamy? Kilka pseudo hipermarketów i jakieś cuchnące targowisko. Nie dziwcie się później że sporo Elblążan jeździ na zakupy do trójmiasta.
Jako mieszkańcy jestesmy za rozwojem naszej WSI i gminy, ale zanim podejmie się jakiekolwiek decyzje wypadaloby spotkać się z mieszkańcami, pokazać projekty, propozycje czy alternatywy rozwiązań. Mój poprzednik ma zupełną rację, Elbląg odstajeod stutysięczników w Polscse, ale to też wina "bezrobocia", nie wspomnę, że właśnie elblążanie pracują w G. G. Nie jesteśmy zamknięci na propozycje, ale niech nam się coś oferuje oprócz zniszczeń. .. nie ma jak wspomniano wielu udogodnień niezbędnych w XXI wieku(kanalizacja, meloracja, droga, chodniki, oświetlenie, ekrany ochronne przed hałasem z drogi nr7.itd. ). Pozdrawiam. .. mieszkanka
Na razie nie udało się z komercjalizować obiektu. Nie ma zbyt wielu chętnych do galerii handlowej. Ile sklepów CCC można otworzyć w Elblągu? Hipermarket spożywczy i budowlany to za mało na centrum. Siła nabywcza okolicznej ludności jest żadna, a z siódemki nie będzie wielu klientów. Irladczycy chyba się przejadą. Brakujący w mieście market budowlany prędzej powstanie na parkigu obok Carrefoura niż w Gronowie.
niech ludzie z gronowa tak nie protestują bo dzięki tej inwestycji będą mieli zrobione drogi, a i śżycia, tempa nabierze ta wioska. potrzeba nam inwestycji i jeśli są tam inteligentmi ludzie to chyba poprą rozwój, a jest perspektywa.
niech ludzie z gronowa tak nie protestują bo dzięki tej inwestycji będą mieli zrobione drogi, a i śżycia, tempa nabierze ta wioska. potrzeba nam inwestycji i jeśli są tam inteligentmi ludzie to chyba poprą rozwój, a jest perspektywa. grnki zacznijcie myśleć. zacofani ludzie.
Ci ludzie z Gronowa daja prace Elblagowi.
Po części rozumiem rozgoryczenie mieszkańców. .. chce im się dowalić ruch ul. Szafirową a nic nie mówi się o modernizacji tej ulicy już nie wspominając o innych ulicach w Gronowie często istnieją tylko na mapie, faktycznie brak jest chodników, a nawierzchnia drogi na odcinku wyjazdowym już od wiaduktu to tragedia, iinne odcinki dróg w Gronowie są albo za wąskie nieprzystosowane do obecnego natężenia ruchu albo brak tam zupełnie nawierzchni, brak ekranów od E7,brak kanalizacji, szczątkowy gazociąg, oświetlenie itd. itd. Gmina bierze pieniądze z podatków ale jakoś nie widać, zeby inwestowano je w Gronowie Górnym.
Brak modernizacji w Gronowie Górnym, więc wcale się nie dziwię mieszkańcom, puszczą wzmożony ruch przez Gronowo i się na tym skończy mimo obietnic, wiedzą coś o tym właściciele działek kupionych od gminy!!!