32
23.07.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jestem z elblaga ale smieszy mnie nazywanie mieszkancow gronowa wiesniakami. jacys nierozgarnieci i niedowartosciowani tak chyba tylko moga pisac. to jest tak naprawde dzielnica elblaga i tyle. i to zamieszkala przez duzo lepiej sytuowanych ludzi niz statystyczny mieszkaniec elblaga.
(2008.07.27)

info

0  
  0
Nie wiem czy na górze myślą, ale ulica Szafirowa nie nadaje sie do trakiego ruchu brak chodników brak kanalizcji, wąska droga, szkoła, sklepy, zakłady pracy jak jedzie autobus mija się z tirem trzeba uciekać do rowu, matki z wózkami uciekają po kałużach bo Kałuże takie, że nie sposób ich ominąć jeszcze gorzej zimą i trzeba chodzić jezdnią dzieci bawią sie przy ulicy teraz jest problem z wjechaniem na Szafirową CZEKAMY NA TRAGEDIE!!!!!JAK bedzie trzeba bedziemy blokować jeznie chodząc po przysłowiowych pasach całą dobe dla naszych rodzin!!!!!
mieszczuch (2008.07.27)

info

0  
  0
Poczekajcie jeszcze trochę a inwestor(tak jak i pozostali inwestorzy) oleje nasze zacofane miasteczko i zainwestuje w innym mieście. I Elbląg z każdym kolejnym dniem, nadal będzie schodził na dno. Trzeba być ślepym aby nie zauważać że Elbląg powoli umiera. Byłem ostatnio w kilku małych 100 tysięcznych miasteczkach, i tam istnieją centra handlowe z prawdziwego zdarzenia i buduje się nowoczesne galerie handlowe. A my co mamy? Kilka pseudo hipermarketów i jakieś cuchnące targowisko. Nie dziwcie się później że sporo Elblążan jeździ na zakupy do trójmiasta.
pffffffffff (2008.07.27)

info

0  
  0
Jako mieszkańcy jestesmy za rozwojem naszej WSI i gminy, ale zanim podejmie się jakiekolwiek decyzje wypadaloby spotkać się z mieszkańcami, pokazać projekty, propozycje czy alternatywy rozwiązań. Mój poprzednik ma zupełną rację, Elbląg odstajeod stutysięczników w Polscse, ale to też wina "bezrobocia", nie wspomnę, że właśnie elblążanie pracują w G. G. Nie jesteśmy zamknięci na propozycje, ale niech nam się coś oferuje oprócz zniszczeń. .. nie ma jak wspomniano wielu udogodnień niezbędnych w XXI wieku(kanalizacja, meloracja, droga, chodniki, oświetlenie, ekrany ochronne przed hałasem z drogi nr7.itd. ). Pozdrawiam. .. mieszkanka
(2008.07.28)

info

0  
  0
Na razie nie udało się z komercjalizować obiektu. Nie ma zbyt wielu chętnych do galerii handlowej. Ile sklepów CCC można otworzyć w Elblągu? Hipermarket spożywczy i budowlany to za mało na centrum. Siła nabywcza okolicznej ludności jest żadna, a z siódemki nie będzie wielu klientów. Irladczycy chyba się przejadą. Brakujący w mieście market budowlany prędzej powstanie na parkigu obok Carrefoura niż w Gronowie.
12arek (2008.07.29)

info

0  
  0
niech ludzie z gronowa tak nie protestują bo dzięki tej inwestycji będą mieli zrobione drogi, a i śżycia, tempa nabierze ta wioska. potrzeba nam inwestycji i jeśli są tam inteligentmi ludzie to chyba poprą rozwój, a jest perspektywa.
(2008.07.29)

info

0  
  0
niech ludzie z gronowa tak nie protestują bo dzięki tej inwestycji będą mieli zrobione drogi, a i śżycia, tempa nabierze ta wioska. potrzeba nam inwestycji i jeśli są tam inteligentmi ludzie to chyba poprą rozwój, a jest perspektywa. grnki zacznijcie myśleć. zacofani ludzie.
(2008.07.29)

info

0  
  0
Ci ludzie z Gronowa daja prace Elblagowi.
(2008.07.29)

info

0  
  0
Po części rozumiem rozgoryczenie mieszkańców. .. chce im się dowalić ruch ul. Szafirową a nic nie mówi się o modernizacji tej ulicy już nie wspominając o innych ulicach w Gronowie często istnieją tylko na mapie, faktycznie brak jest chodników, a nawierzchnia drogi na odcinku wyjazdowym już od wiaduktu to tragedia, iinne odcinki dróg w Gronowie są albo za wąskie nieprzystosowane do obecnego natężenia ruchu albo brak tam zupełnie nawierzchni, brak ekranów od E7,brak kanalizacji, szczątkowy gazociąg, oświetlenie itd. itd. Gmina bierze pieniądze z podatków ale jakoś nie widać, zeby inwestowano je w Gronowie Górnym.
kkktoś (2008.07.29)

info

0  
  0
Brak modernizacji w Gronowie Górnym, więc wcale się nie dziwię mieszkańcom, puszczą wzmożony ruch przez Gronowo i się na tym skończy mimo obietnic, wiedzą coś o tym właściciele działek kupionych od gminy!!!
ehhh (2008.07.29)

info

0  
  0