UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jestem z elblaga ale smieszy mnie nazywanie mieszkancow gronowa wiesniakami. jacys nierozgarnieci i niedowartosciowani tak chyba tylko moga pisac. to jest tak naprawde dzielnica elblaga i tyle. i to zamieszkala przez duzo lepiej sytuowanych ludzi niz statystyczny mieszkaniec elblaga.