32
23.07.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi, że po prostu lokalizacja tego obiektu jest bezsensowna!? Czy na prawde na obwodnicy Elblaga nie ma alternatywnych miejsc np. na styku ul. Akacjowej z obwodnicą?!
malkontent (2008.07.29)

info

0  
  0
Czytając te komentarze (głównie od osób, które nie wiedzą o Gronowie nic, poza tym jak się nazywa), przekonuję się, że niestety wielu z was jest ograniczonych i to jest prawdziwa przyczyna "elbląskiej stagnacji", a nie rozsądnej walki ludzi "o święty spokój". ..
wyemigrowano (2008.08.06)

info

0  
  0