UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
niech ludzie z gronowa tak nie protestują bo dzięki tej inwestycji będą mieli zrobione drogi, a i śżycia, tempa nabierze ta wioska. potrzeba nam inwestycji i jeśli są tam inteligentmi ludzie to chyba poprą rozwój, a jest perspektywa. grnki zacznijcie myśleć. zacofani ludzie.