UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po części rozumiem rozgoryczenie mieszkańców. .. chce im się dowalić ruch ul. Szafirową a nic nie mówi się o modernizacji tej ulicy już nie wspominając o innych ulicach w Gronowie często istnieją tylko na mapie, faktycznie brak jest chodników, a nawierzchnia drogi na odcinku wyjazdowym już od wiaduktu to tragedia, iinne odcinki dróg w Gronowie są albo za wąskie nieprzystosowane do obecnego natężenia ruchu albo brak tam zupełnie nawierzchni, brak ekranów od E7,brak kanalizacji, szczątkowy gazociąg, oświetlenie itd. itd. Gmina bierze pieniądze z podatków ale jakoś nie widać, zeby inwestowano je w Gronowie Górnym.
kkktoś