UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po części rozumiem rozgoryczenie mieszkańców. .. chce im się dowalić ruch ul. Szafirową a nic nie mówi się o modernizacji tej ulicy już nie wspominając o innych ulicach w Gronowie często istnieją tylko na mapie, faktycznie brak jest chodników, a nawierzchnia drogi na odcinku wyjazdowym już od wiaduktu to tragedia, iinne odcinki dróg w Gronowie są albo za wąskie nieprzystosowane do obecnego natężenia ruchu albo brak tam zupełnie nawierzchni, brak ekranów od E7,brak kanalizacji, szczątkowy gazociąg, oświetlenie itd. itd. Gmina bierze pieniądze z podatków ale jakoś nie widać, zeby inwestowano je w Gronowie Górnym.

kkktoś