UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brak modernizacji w Gronowie Górnym, więc wcale się nie dziwię mieszkańcom, puszczą wzmożony ruch przez Gronowo i się na tym skończy mimo obietnic, wiedzą coś o tym właściciele działek kupionych od gminy!!!
ehhh