UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brak modernizacji w Gronowie Górnym, więc wcale się nie dziwię mieszkańcom, puszczą wzmożony ruch przez Gronowo i się na tym skończy mimo obietnic, wiedzą coś o tym właściciele działek kupionych od gminy!!!

ehhh

Anuluj