A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kokos ja wiem że niektóre osoby mieszkające w elblągu to niewykształcone nieroby które nie mają pojęcia o prawdziwym świecie i życiu - spędzają je prosząc o pieniądze na piwo - człowieku gdyby nie firmy i mieszkańcy okolicznych wiosek to elbląg byłby slamsem Polski - wy elblążanie myslicie że jesteście tacy cool bo żyjecie w mieście ?? jakie miasto - tacy mieszkańcy - niestety
?? no i co poeta miał na mysli bo nie kumam ?
?? - masz chyba gosciu jakis kompleks.
zaściankowo puki co. .. też jestem zdania że powinni włączyć Gronowo do Elbląga. A swoją drogą to zjazdy i wyjazdy na E7 powinny być jakoś w Gdańsku na obwodnicy to nie był problem. .. a Olsztyn niech pilnuje swojego nosa. ..
jojek zgadzam się z Tobą, a ludzie przesadzają. ..
Grunwaldzka czy Zeromskiego to nie drogi międzynarodowe, prosze przeanalizować jak "biegnie" droga nr 7.. .ten ruch ma być skierowany przez wąska gminna drogę w G. G i jest to niemożliwe, aby ten ruch skierować przez Gronowo, dzie nie ma chodników i innych niezbędnych zabezpieczeń. Miezkańcy będą protestować, zrobia blokady a jak trzeba będzie to i TVN zaproszą. ..
gronowiaki, nie badzcie zadupiem, -a co maja popwiedziec -warszawiaki z marszalkowskiej czy lodzianie z piotrkowskiej. ruch jest potrzebny on wyzwala i kreuje nowe zycie
jojek-czy to szafirowa z tymi tirami? wglada super!!!
Jak JAN PAWEŁ II był w Elblągu i 7 była zamknięta to cały ruch był puszczony przez Gronowo Górne. Droga została wtedy strasznie zniszczona. Był to raptem jeden dzień. Pieniadze były na naprawę ala została zrobiona nawierzchnia gdzie indziej. tu władze pierwszy raz oszukały ludzi. Jak robili wezeł wschód to wszystkie ciężarowe samochody też jezdziły przez Gronowo. Aż okna się w domach trzęsły. Efekt był taki, że MZA chciały zawiesic linię 16 bo takie dziury. Wcale sie nie dziwię rowerem było ciężko przejechać. Co władze robią - nic. Dopiero jak sie im nagada jak" przysłowiowej swini do koryta" to zastanawiają się jak wyjść z tej sytuacji z twarzą- bo jak zwykle o mieszkańców Gronowa niedbają. Ludzie myślcie, to powinno być zawarte w umowie/kontrakcie z firmą tóra wykonywała węzeł wschód. A wiem że tak nie było. Uważam, że inwestorowi trzeba pomóc jadnak RUCH UL. SZAFIROWA STANOWCZO NIE!!! Do tej pory nie ma chodnika chociaż z jednej strony ulicy przez całą wieś, o kanalizacji nie wspominając. Może władze miasta postarały by się i pociągneły z 10 km 7 dodatkowe 2 pasy ruchu w sronę Warszawy. A dodatkowo zjazd i wjazd z 7.tzw. ślimakowy. Na pewno dałoby się to zrobić. Ponadto uwazam, że możliwa jest rozbudowa 7.gra jest wart swieczki. Przy mądrych posunięciach rozbudowa 7 mogłaby być finansowana z budżetu państwa (Euro 2012) i fundusz unijnych. Do włodaży Elblaskich należała by dyplomacja i perfekcyjne przygotowanie planów miejscowych. Dużo - mysle, że nie. LUDZIE MYŚLCIE !!!
BRAWO! ciągu 17 min. kiedy ruch był skierowany przez Szafirową przejechało 11.. .TIRÓW, SUPER prosze pomieszkać wtedy przy ulicy bez jakich kolwiek zabezpieczeń. .. i prosze NAS nie obrażać. ..