UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem z elblaga ale smieszy mnie nazywanie mieszkancow gronowa wiesniakami. jacys nierozgarnieci i niedowartosciowani tak chyba tylko moga pisac. to jest tak naprawde dzielnica elblaga i tyle. i to zamieszkala przez duzo lepiej sytuowanych ludzi niz statystyczny mieszkaniec elblaga.


Anuluj