UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na razie nie udało się z komercjalizować obiektu. Nie ma zbyt wielu chętnych do galerii handlowej. Ile sklepów CCC można otworzyć w Elblągu? Hipermarket spożywczy i budowlany to za mało na centrum. Siła nabywcza okolicznej ludności jest żadna, a z siódemki nie będzie wielu klientów. Irladczycy chyba się przejadą. Brakujący w mieście market budowlany prędzej powstanie na parkigu obok Carrefoura niż w Gronowie.

12arek

Anuluj