UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poczekajcie jeszcze trochę a inwestor(tak jak i pozostali inwestorzy) oleje nasze zacofane miasteczko i zainwestuje w innym mieście. I Elbląg z każdym kolejnym dniem, nadal będzie schodził na dno. Trzeba być ślepym aby nie zauważać że Elbląg powoli umiera. Byłem ostatnio w kilku małych 100 tysięcznych miasteczkach, i tam istnieją centra handlowe z prawdziwego zdarzenia i buduje się nowoczesne galerie handlowe. A my co mamy? Kilka pseudo hipermarketów i jakieś cuchnące targowisko. Nie dziwcie się później że sporo Elblążan jeździ na zakupy do trójmiasta.
pffffffffff