UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jako mieszkańcy jestesmy za rozwojem naszej WSI i gminy, ale zanim podejmie się jakiekolwiek decyzje wypadaloby spotkać się z mieszkańcami, pokazać projekty, propozycje czy alternatywy rozwiązań. Mój poprzednik ma zupełną rację, Elbląg odstajeod stutysięczników w Polscse, ale to też wina "bezrobocia", nie wspomnę, że właśnie elblążanie pracują w G. G. Nie jesteśmy zamknięci na propozycje, ale niech nam się coś oferuje oprócz zniszczeń. .. nie ma jak wspomniano wielu udogodnień niezbędnych w XXI wieku(kanalizacja, meloracja, droga, chodniki, oświetlenie, ekrany ochronne przed hałasem z drogi nr7.itd. ). Pozdrawiam. .. mieszkanka