UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brak modernizacji w Gronowie Górnym, więc wcale się nie dziwię mieszkańcom, puszczą wzmożony ruch przez Gronowo i się na tym skończy mimo obietnic, wiedzą coś o tym właściciele działek kupionych od gminy!!!

ehhh