UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cześć wam! Jesteście straszni !Nie rozumiem was jak możecie słuchać Rynkowskiego przecież to jest beztalencie.Ponad to zastanówcie się co wy w ogóle piszecie,chyba w szkole uczą was myślenia.Mam nadzieję że więcej takich bzdur nie będziecie wypisywać.

Magda z Kielc